top of page

Koberce

Galerie

Nemáte rádi pocit studených nohou? Pak si pořiďte do svého domu koberec. Jeho příjemný povrch bude vaše nohy laskat jako žádná jiná podlahová krytina. Je skvělou volbou například pro dětské pokoje.
Na výběr máte z široké škály barev a druhů kobercových materiálů, z nichž každý se hodí pro jiný druh místnosti. Nabízíme koberce kusové pro komerční účely do kanceláří, luxusní koberce do hotelů, ale také koberce na míru pro váš byt či dům.

Koberce lze dělit do kategorií podle nejrůznějších hledisek. Každý výrobce používá kategorie koberců sestavené podle podobných hledisek jako většina jiných výrobců, aby prodejci i zákazníci dovedli vyhlédnutý koberec správně zařadit a vybrat takový, který je pro zamýšlený účel vhodný.

V současné době se nejčastěji používá dělení podle materiálu, techniky výroby, provedení nášlapné plochy, způsobu pokládky a dělení podle barev a vzorů.

Kromě těchto základních dělení je možné setkat se s dalšími parametry koberců, jako je například jejich tloušťka, počet vrstev, druh integrované izolace apod.

Galerie - Koberce

Galerie
  • Instagram
  • Facebook
bottom of page